
foto: Hrvoje Jelavic/PIXSELL
povezane vijesti
- Radnici Hitne službe prosvjeduju pred vratima Vlade. Zahtjev je poznat: “Vratite nam beneficirani radni staž “
- Zaustavili ju u crikveničkoj Kotorskoj ulici pa utvrdili da je za njom raspisana potraga. Vrijeđala ih i omalovažavala
- Čisteći kuću naletjela na automatsku pušku, 120 komada streljiva, dva spremnika i set za čišćenje oružja
ZADAR – Zapakiranih i pripremljenih za preprodaju 1,3 kilograma heroina i 1,8 kilograma marihuane otkrila je zadarska policija pretragom doma i prostorija koje na zadarskom području koristi 32-godišnji Crnogorac, koji je priveden i kazneno prijavljen.
Policija je u četvrtak priopćila da je pronašla više pojedinačnih pakiranja PVC vrećica s ukupno 1298,8 grama heroina i 1796,7 grama marihuane te digitalnu vagu za precizno mjerenje težine.
Pronađeno je i više od sedam tisuća kuna za koje se sumnja da potječu od preprodaje droga te drugi predmeti koji se dovode u vezu s počinjenjem tog kaznenog djela.
Nakon kriminalističkog istraživanja 32-godišnjak je u srijedu navečer predan pritvorskom nadzorniku PU zadarske, a državnom odvjetništvu u Zadru podnesena je kaznena prijava zbog sumnje da je počinio kazneno djelo neovlaštene proizvodnje i prometa drogama.