
Ilustracija Foto: Vedran Karuza
Obojica su lakše ozlijeđena u predjelu lica i ruku
povezane vijesti
- Nakon udara došlo do slijetanja auta kojim je upravljala 19-godišnjakinja te udara u parkirani automobil
- Dvojica neznanaca ga napala pa mu ukrali mobitel i novčanik s novcem i dokumentima. Lakše ga i ozlijedili
- Dvojica maloljetnika završila u riječkoj bolnici nakon što su se sudarili sa teretnim vozilom
Jučer, oko 11.50 sati policija je od službenika Zračne luke Zadar zaprimila dojavu da je u zrakoplovu na letu prema Zadru, došlo do narušavanja javnog reda i mira.
Nakon slijetanja zrakoplova u zračnu luku, policijski službenici Postaje pomorske i aerodromske policije Zadar su u prostorije policije doveli obojicu muškaraca gdje im je pružena liječnička pomoć te su im utvrđene lakše tjelesne ozljede.
Također, provedenim alkotestiranjem utvrđena im je prisutnost alkohola u organizmu.
Daljnjim postupanjem policije utvrđeno je kako su se tijekom leta, u zrakoplovu muškarci međusobno verbalno sukobili, a potom i fizički udarajući se šakama pri čemu su obojica ozlijeđeni u predjelu lica i ruku.