Foto arhiva NL
Muškarac je uhićen i doveden u službene prostorije na kriminalističko istraživanje
povezane vijesti
- Hrstić: “Nismo zaprimili nikakvu prijavu na neprimjereno ponašanje uhićenog liječnika”
- Psihijatar iz Osijeka uhićen, kolege zgrožene: bludničio je nad maloljetnim pacijentima i davao im drogu
- Zdravstveni djelatnik godinama zlostavljao djecu i davao im drogu. Nevjerojatno je što su mu našli u ordinaciji
Oko 11.05 sati na Maksimiru, prema do sada utvrđenome, 64-godišnji putnik koji se nalazio u tramvaju, fizički je napao i lakše ozlijedio 47-godišnjaka koji je u tom trenutku obavljao poslove kontrole karata.
Naime, tramvaj je u to vrijeme bio zaustavljen na Maksimirskoj cesti radi obustavljenog tramvajskog prometa u smjeru zapada zbog obavljanja očevida prometne nesreće.
Dolaskom policijskog službenika do tramvaja te za vrijeme provjere njegovog identiteta, 64-godišnjak je fizički napao i ozlijedio policijskog službenika.
Policijskom službeniku liječnička je pomoć pružena u Kliničkoj bolnici Dubrava, a 47-godišnjem javnom službeniku u Kliničkom bolničkom centru Zagreb gdje je utvrđeno da su oboje lakše ozlijeđeni.
Muškarac je uhićen i doveden u službene prostorije na kriminalističko istraživanje.