Ilustracija
Muškarci su uhićeni i dovedeni u službene prostorije policije na kriminalističko istraživanje
povezane vijesti
- Zaustavili ga jer je jurio brzinom većom od dopuštene. Ispalo da ima zabranu polaganja vozačkog ispita
- Tijekom ove godine već dva puta prijavljen zbog teških prometnih prekršaja. Vozačka mu oduzeta, no i dalje vozi
- Udario u bočni dio automobila kojeg je pretjecao. Na snazi mu zabrana, a “napuhao” i 1,60 promila
Policijski službenici Policijske postaje Šibenik su proveli kriminalističko istraživanje nad 48-godišnjakom i 46-godišnjakom zbog sumnje u oštećenje tuđe stvari i narušavanje nepovredivosti doma na štetu 74-godišnjakinje i 51-godišnjaka.
Nakon što je policija dobila dojavu vlasnice o provali u stan u Šibeniku, policijski službenici su izlaskom na mjesto u stanu pronašli dvojicu muškaraca u dobi od 48 i 46 godina.
Muškarci su uhićeni i dovedeni u službene prostorije policije na kriminalističko istraživanje.
Sumnjiče se da su provalili u stan, nakon čega su slomili cilindar bravu ulaznih vrata i zamijenili novom te neovlašteno koristili imovinu oštećenih.
Nakon provedenog istraživanja osumnjičeni su predani pritvorskom nadzorniku Policijske uprave šibensko-kninske, dok se kaznena prijava dostavila nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku.