Odvezen u nepoznato

Oštetila auto u prometnoj nesreći, 31-godišnjak ponudio da će ga njegov prijatelj otkupiti. Nažalost, pristala

Šarlota Brnčić

Ilustracija

Ilustracija

Policija protiv osumnjičenog podnosi kaznenu prijavu



Umaška je policija provela kriminalističko istraživanje i utvrdila sumnju da je 31-godišnjak počinio kazneno djelo prijevare.


Muškarca se sumnjiči da je nakon što je 23. listopada 23-godišnjakinja oštetila automobil u prometnoj nesreći, ponudio da će njegov prijatelj otkupiti vozilo za nekoliko tisuća eura, na što je djevojka pristala.


Iako je automobil odvezen vučnom službom na nepoznatu lokaciju, 23-godišnjakinja nije dobila novac koji joj je obećan, a 31-godišnjak joj je odbio dati podatke gdje se automobil nalazi.




Zbog sumnje da je počinio kazneno djelo, policija protiv osumnjičenog podnosi kaznenu prijavu nadležnom državnom odvjetništvu.