
Ilustracija
Kaznenim djelima nastala je materijalna šteta u iznosu od najmanje 1.600 eura
povezane vijesti
- Na Viškovu uhvaćen 32-godišnjak za kojim je bilo raspisano čak desetak potraga nekoliko Općinskih i Županijskih sudova
- Upravljao mopedom iako nije položio vozački ispit: Vozač uhićen i doveden u službene prostorije policije
- Umirovljeni policajac uhvatio serijske kradljivce. “Operirali” po Rijeci i Opatiji na štetu vlasnika lokala i zlatarnica
Po završetku kriminalističkog istraživanja policijskih službenika krčke policije, zbog sumnje u počinjenje kaznenih djela imovinskog kriminaliteta kazneno je prijavljen 46-godišnji hrvatski državljanin.
Osumnjičeni je pronađen 16. svibnja ove godine u Krku te je utvrđeno da su za njim raspisane četiri potrage pa je priveden na kriminalističko istraživanje.
Policija ga osnovano sumnjiči da je između srpnja i prosinca prošle godine u nekoliko navrata iz trgovina na području Krka i Dobrinja otuđio alkoholna pića, maslinovo ulje i druge predmete iz prodajnog asortimana.
Također, sumnja se da je u istom razdoblju počinio istovrsno kazneno djelo na područje Crikvenice, dok je iz jedne od trgovina na području Kukuljanova otuđio predmete manje vrijednosti.
Kaznenim djelima nastala je materijalna šteta u iznosu od najmanje 1.600 eura.
Zbog sumnje na počinjenje kaznenih djela krađa, prijavljen je nadležnom državnom odvjetništvu.