Ilustracija Marko Prpic/PIXSELL
Nad njima je u tijeku kriminalističko istraživanje s ciljem utvrđivanja kaznene odgovornosti
povezane vijesti
- Ozlijedila se u pokušaju krađe. S ukradenim škarama prerezala sajlu na kutiji i povrijedila prste na ruci
- Slovenija donosi strože zakone koji će nositi ime ubijenog u Novom Mestu
- Osuđeni neonacist godinama primao plaću Europskog parlamenta, glasao i podnosio amandmane iz zatvora, na robiji će biti 13,8 godina
Noćas, jedan sat iza ponoći u Splitu, u ulici Mažuranićevo šetalište, 22-godišnjak je napadnut od strane muškarca koji mu je zadao ubodnu ranu u predjelu prsišta.
Ozlijeđeni 22-godišnjak je vozilom hitne medicinske pomoći prevezen u bolnicu gdje je od posljedica zadobivenih ozljeda preminuo.
Odmah po zaprimljenoj dojavi policijski službenici su izišli na mjesto događaja koje su osigurali te su poduzeli radnje pronalaska osoba koje se dovode u vezu s događajem.
Obaviještena je zamjenica Županijskog državnog odvjetništva koja je izišla na mjesto događaja i rukovodila očevidom.
U službene prostorije dovedeno je više osoba od kojih su dvije uhićene u svezi događaja i nad njima je u tijeku kriminalističko istraživanje s ciljem utvrđivanja kaznene odgovornosti.