Bilo je sjajno - rekao je izbornik
povezane vijesti
Zlatko Dalić nije krio zadovoljstvo nakon utakmice:
– Velika pobjeda, šest bodova, svjetska utakmica protiv suparnika koji igra jako dobro. Bilo je sjajno, Pokazali smo da smo se vratili na stare postavke. Prve dvije tekme sam bucao, ali ovo je bila prava Hrvatska. Ostvarili smo svoj cilj, prošli smo skupini. Sada idemo zaboraviti što je bilo i pripremati se za ono što dolazi.
Momčad je pokazala karakter i dobro reagirala nakon primljenog gola?
– Rekao sam dečkima da uvijek u njih vjerujem. Oni su nam uzvratili. Sve je bilo dobro. Moramo ostati čvrsti na nogama i okrenuti se onome što dolazi. Moramo stati na loptu i mirno ići dalje – rekao je izbornik.