Nakon pobjede

Samardžić: Igrom pokušati ostati na vrhu

Ivan Volarić

Snimio Roni BRMALJ

Snimio Roni BRMALJ

Nisu stvarali šanse jer smo mi igrali koncentrirano, dosta dobro smo sve to odradili, ali ne samo u obrani, već i u napadu. Je li moglo bolje? Može uvijek bolje, ali moram reći da je ovo bila jako dobra utakmica, puna emocija u sjajnoj atmosferi. Svoje smo odradili, dobili smo glatko 3:0 i kako mi tako i naši navijači mogu biti zadovoljni, rekao je Miral Samardžić



Miral Samardžić odigrao je vrlo dobru utakmicu. Iskusni stoper autoritativno je vodio užu riječku obranu koja je samo jednom pogriješila kada je Vargić u nastavku obranio Velasquezovu bombu.


– Nisu stvarali šanse jer smo mi igrali koncentrirano, dosta dobro smo sve to odradili, ali ne samo u obrani, već i u napadu. Je li moglo bolje? Može uvijek bolje, ali moram reći da je ovo bila jako dobra utakmica, puna emocija u sjajnoj atmosferi. Svoje smo odradili, dobili smo glatko 3:0 i kako mi tako i naši navijači mogu biti zadovoljni.


Pobjedom ste zasjeli na prvo mjesto?




– Dugo je još prvenstvo. Nećemo dignuti glave, već svojom igrom pokušati ostati na toj poziciji – poručio je slovenski reprezentativni napadač.