Serie A

Roma tek u završnici uspjela doći do tri boda, iako je imala igrača više od 36. minute

Nicolo Zaniolo/Foto REUTERS

VERONA Nogometaši Rome pobijedili su tek u samoj završnici u gostima Veronu s 3-1 u susretu 12. kola talijanske Serie A.

Verona je povela golom Poljaka Pawela Davidoviča u 27. minuti, no isti igrač je u 36. minuti dobio izravni crveni karton.

Roma je izjednačila golom Nicole Zaniola u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena, a Rimljani su do pobjede došli u samoj završnici. Prvo je pogodio Christiano Volpato u 88. minuti, a potom i Stefan El Shaarawy u drugoj minuti nadoknade vremena.

Roma je upisala osmu pobjedu u prvenstvu i sa 25 bodova zauzima četvrtu poziciju na tablici,a Verona je na pretposljednjem, 19. mjestu sa samo pet bodova.