Cristiano Ronaldo/Foto REUTERS
Novi Unitedov šef Erik ten Hag našao se u problemima nakon što je Ronaldo zatražio odlazak iz kluba nakon što "Crveni vragovi" nisu uspjeli izboriti plasman u Ligu prvaka
povezane vijesti
- Leo Messi je stigao do brojke od 900 postignutih pogodaka. Cristiano Ronaldo je to ostvario još 2024. godine
- Cristiano Ronaldo je kupio 25 posto udjela u španjolskom drugoligašu. Nije poznato koliko je to koštalo
- Polio zapaljivom tekućinom pa zapalio spomenik Cristiana Ronalda u njegovu rodnom gradu
MANCHESTER Posrnuli engleski nogometni velikan Manchester United pokazao je interes za argentinskim napadačem Paulom Dybalom nakon što je Portugalac Cristiano Ronaldo zatražio odlazak s Old Trafforda.
Novi Unitedov šef Erik ten Hag našao se u problemima nakon što je Ronaldo zatražio odlazak iz kluba nakon što “Crveni vragovi” nisu uspjeli izboriti plasman u Ligu prvaka.
Prema pisanju engleskih medija, United je kontaktirao Dybaline agente, no interes za negove usluge pokazali su i Arsenal, Tottenham, Napoli i Inter.
Dybala je posljednjih sedam godina igrao za Juventus i u 293 nastupa postigao je 115 golova i upisao 45 asistencija. S Juventusom je osvojio pet naslova talijanskog prvaka, četiri Coppa Italia, te tri talijanska Superkupa.
Torinsku “Staru damu” napušta bez odštete što ga čini iznimno atraktivnim na nogometnoj tržnici.
Činilo se kako će 28-godišnji Argentinac preseliti na San Siro, no pregovori s upravom Intera su zapeli oko iznosa plaće.