Foto VEDRAN KARUZA
Prilikom pada lifta 68-godišnjak, 39-godišnjak i dijete zadobili su teške tjelesne ozljede ekstremiteta. I dok su dvojica muškaraca zadržani na bolničkom liječenju, dijete je otpušteno na kućnu njegu
povezane vijesti
- Nesuglasice u prometu kumovale najprije verbalnom, a zatim i fizičkom napadu te teškom ozlijeđivanju
- U obiteljskoj kući teško ozlijedio maloljetnu članicu obitelji. Osumnjičeni 47-godišnjak uhićen i priveden
- Prvo autom udario u stablo uz rub kolnika, potom u betonski stup gdje se i zaustavlja. Teško stradao
Po završetku očevida na mjestu stravičnog pada lifta u mjestu Pučišća na Braču iz PU splitsko-dalmatinske izvijestili su o rezultatima istrage nesreće.
Navode kako je očevidom utvrđeno je da je najvjerojatnije zbog dotrajalosti materijala došlo do pucanja spojnice koja povezuje košaru lifta i pogonski lančanik uslijed čega dolazi do pada lifta s osobama s visine od oko 4 metra i udara od betonsku podlogu.
O svim prikupljenim činjenicama i saznanjima obaviješteno je nadležno državno odvjetništvo.
Prilikom pada lifta 68-godišnjak, 39-godišnjak i dijete zadobili su teške tjelesne ozljede ekstremiteta. I dok su dvojica muškaraca zadržani na bolničkom liječenju, dijete je otpušteno na kućnu njegu.