NBA liga

Utah Jazz prekinuo niz od pet poraza: Do pobjede nad Portlandom domaćina odveo sjajni Bogdanović

Reuters

Reuters

Košarkaši Utah Jazza prekinuli su niz od pet poraza pobijedivši pred svojim navijačima Portland sa 117-114, a Bojan Bogdanović je sa 27 koševa bio najbolji strijelac pobjedničke momčadi koja je preokrenula zaostatak od 16 koševa s početka drugog poluvremena.

Francuski centar Rudy Gobert je spojio 16 poena i 14 skokova, a 18 koševa je za pobjednike ubacio Mike Conley.

Mario Hezonja je za gotovo 27 minuta na parketu postigao 11 koševa, uz šest skokova i tri osvojene lopte za Trail Blazerse, koje je sa 42 poena predvodio Damian Lillard.

NBA rezultati, 7.2.

Utah – Portland 117-114

(Bojan Bogdanović 34:00 min, 27 k, šut 10/16, 4 s, 1 a, 2 ol)(Mario Hezonja 26:50 min, 11 k, šut 4/8, 6 s, 1 a, 3 ol, 1 bl)

Philadelphia – Memphis 119-107

Washington – Dallas 119-118

Boston – Atlanta 112-107

Indiana – Toronto 106-115

Oklahoma City – Detroit 108-101

Phoenix – Houston 127-91

Sacramento – Miami 105-97