ZAGREB - “Biti će nekih osvježenja u Vladi, na tragu snaženja gospodarskog tima, jer moramo učiniti još puno toga, a za to imamo potencijala i snage”, rekla je premijerka Kosor.
Kosor se okupljenima obratila kao gost na Programskoj skupštini HSS-a.