Loše vrijeme poremetilo planove

Otkazano predstavljanje novih dresova NK Rijeke na Korzu

Ivan Volarić

Loše vrijeme natjeralo je odgovorne na Kantridi da odustanu od uhodanog običaja da se uoči nove sezone na riječkoj žili kucavici predstavi momčad odjevena u nove dresove



RIJEKA Otkazano je predstavljanje novih dresova nogometaša “Rijeke” na Korzu koje se ovoga utorka trebalo održati s početkom u 11 sati. Loše vrijeme natjeralo je odgovorne na Kantridi da odustanu od uhodanog običaja da se uoči nove sezone na riječkoj žili kucavici predstavi momčad odjevena u nove dresove.


Navijači će dresove moći vidjeti u petak kada se od 20.30 sati igra utakmica Superkupa protiv “Dinama”, a oni najuporniji mogu se zaputiti u novootvoreni fan shopu u ulici Pavla Rittera Vitezovića, gdje će moći vidjeti i kupiti novi dres, a od 11.45 sati upoznati i popričati s nekoliko prvotimaca “Rijeke” poput Ivana Močinića, Daria Kneževića i Ivana Vargića.


Kompletna momčad zajedno s trenerima i klupskom upravom u 12.30 sati bit će na prijemu kod gradonačelnika Vojka Obersnela.U klubu tvrde da nisu mogli ništa učiniti da izbjegnu otkazivanje ove hvalevrijedne akcije. Tvrde da je ovo bio jedini slobodan termin koji odgovara momčadi, a prognostičari ionako zovu prevrtljivo vrijeme tijekom cijeloga tjedna.

– Zbog obveza ekipe po povratku s priprema iz Slovenije, a uoči utakmice s “Dinamom” jednostavno nismo mogli pronaći neki drugi slobodan termin koji odgovara momčadi – objasnio je klupski glasnogovornik Davor Sever.




Jedini izbor možda je bio pronalazak nekog natkrivenog prostora (poput velikih trgovačkih centara), no s druge strane time bi se napravio odmak od one izvorne ideje koja je pokrenula ovu akciju, a to je da se između ostaloga igrači i klub približi onim običnim građanima i simpatizerima koji nisu tako česti gosti na Kantridi, a svakodnevno “điravaju” najprometnijom gradskom šetnicom.