Izjave

Zabio je pobjednički pogodak za Vatrene: "Ova reprezentacija može puno napraviti"

Portal Novi list

Nikola Vlašić/Foto AP

Nikola Vlašić/Foto AP

Pobjeda je bila bitna, lijepo je zabiti gol, ali isto bi se osjećao i da je zabio netko drugi - izjavio je Niksi



Nikola Vlašić zabio je pobjednički pogodak za Hrvatsku.


– Utakmica je bila očekivano teška, nisu nam pustili puno prostora za igru, ali mi smo iskoristili naše kontre i polukontre. Kontrolirali smo posjed u većem dijelu utkamice. Kod gola se uvuklo malo nervoze, ali na kraju smo odigrali pravu, mušku utakmicu. Presretni smo zbog pobjede, jer ova reprezentacija može puno napraviti. Najbolje tek dolazi!


Kakav je osjećaj postići pobjednički pogodak?




– Odličan osjećaj. Pobjeda je bila bitna, lijepo je zabiti gol, ali isto bi se osjećao i da je zabio netko drugi. Mi smo sjajna skupina igrača, među nama vlada pravo zajedništvo. Mi smo kao obitelj – rekao je Vlašić.