Foto Maja Furjan
Iako su pjevali samo sat vremena i dvadeset minuta, priredili su pravi spektakl za sve okupljene
povezane vijesti
Više od 10 tisuća ljudi skakalo je i pjevalo u glas s grupom Black Eyed Peas u petak navečer na zagrebačkom Bundeku.
Neke ljudi koje smo pitali kakav im je bio koncert, složili su se da je jedan od najboljih u životu.

Iako su pjevali samo sat vremena i dvadeset minuta, priredili su pravi spektakl za sve okupljene.
Izveli su sve svoje najveće hitove – Pump it, Don’t stop the party, I’ve got the feeling, Meet me halfway, a euforija je zavladala kad je krenula pjesma Where is the love, a neki su ljudi i tijekom pjesme zaplakali.

“Jako nam smetaju komarci – u nosu su mi, na odjeći”, nasmijao je Will.I.Am publiku u jednom trenutku.

Iako su nastupali relativno kratko, uspjeli su napraviti pravi show. Vrijedilo je posjetiti koncert.