I dok će u Seattle prije utakmice smjeti doći ranije, Iranci i dalje moraju napustiti SAD odmah po završetku dvoboja.




U prva dva kola Iran je osvojio dva boda te se nalazi na drugom mjestu ljestvice s dva boda manje od vodećeg Egipta, a s istim brojem bodova kao i treća Belgija. U skupini je još i Novi Zeland koji je zadnji s jednim bodom.