Obavijest

Poziv Općine Jelenje izlagačima za sudjelovanje u Jelenskom sajmu

Sanja Gašpert

Jelenski sajam održava se svake druge subote u Dražicama / Foto Općina Jelenje

Jelenski sajam održava se svake druge subote u Dražicama / Foto Općina Jelenje



JELENJE Općina Jelenje poziva sve potencijalne izlagače – male poduzetnike, obrtnike, nositelje OPG-ova te proizvođače iz kućne radinosti – da se prijave i svojim proizvodima obogate ponudu Jelenskog sajma, koji se tradicionalno održava svake druge subote u mjesecu u Dražicama i predstavlja nezaobilazno mjesto susreta lokalnih proizvođača, obrtnika i posjetitelja iz cijele regije.


Riječ je o sajmu robe široke potrošnje, domaćih proizvoda te prezentaciji ponude OPG-ova i kućnih radinosti.


“Na središnjem Trgu mlikarice i u glavnoj ulici brojni izlagači predstavljaju svoje proizvode velikom broju posjetitelja koji na sajmeni dan dolaze u Dražice.




Sajam iz godine u godinu bilježi rast interesa, što potvrđuje njegov značaj i potrebu za ovakvim oblikom ponude u zajednici”, kažu u Općini Jelenje.


Organizator sajma je Komunalno društvo Jelenje j.d.o.o. koje je objavilo cjenik zakupa javnih površina po danu: štand se plaća pet eura po metru kvadratnom, osobno vozilo i kombi vozilo jedanaest eura po vozilu, a kamion 22 eura po vozilu.


Štandovi se iznajmljuju isključivo pravnim subjektima (obrti, tvrtke, OPG-ovi, udruge). Rano vrijeme sajma je od 7 do 19 sati, a izlagača od 8 do 18 sati.


Sljedeći sajam bit će održan 9. svibnja, potom 13. lipnja, 11. srpnja, 8. kolovoza, 12. rujna, 10. listopada, 14. studenog i 12. prosinca.