Leo Messi / Foto REUTERS/Agustin Marcarian
Finalissima, utakmica između europskih prvaka i pobjednika Copa Americe, trebala se održati 27. ožujka u Dohi
povezane vijesti
- Legendarni Argentinac pobijedio je rak, ostavio nogomet na vrhuncu, a pamti ga i Hrvatska! Razgovarali smo s njime
- Sutkinji izuzetoj u “slučaju Maradona” zabranjeno obnašanje dužnosti. Diegova obitelj slavi
- Šef Europskog suda pravde udario na Mađarsku zbog korupcije i stanja vladavine prava, Orban traži spas u Trumpu
BUENOS AIRES Argentinska nogometna reprezentacija ugostit će Gvatemalu 31. ožujka u prijateljskoj utakmici koja će poslužiti kao jedna od generalki uoči Svjetskog prvenstva, a nakon otkazivanja Finalissime protiv Španjolske.
“Vidimo se u Argentini. Nakon otkazivanja Finalissime, momčad Lionela Scalonija otputovat će u domovinu na tjedan intenzivnih timskih treninga i odigrati prijateljsku utakmicu u utorak, 31. ožujka, protiv Gvatemale”, priopćio je Argentinski nogometni savez (AFA).
Finalissima, utakmica između europskih prvaka i pobjednika Copa Americe, trebala se održati 27. ožujka u Dohi. Međutim, američko-izraelski napadi na Iran utjecali su na zemlje diljem Zaljeva, prisiljavajući Katrane na otkazivanje zbog sigurnosnih razloga.
AFA je također naznačila da će u nadolazećim danima objaviti pozvane igrače i stadion na kojem će se igrati posljednja domaća utakmica prije početka Svjetskog prvenstva, koje će se održati između lipnja i srpnja u Sjedinjenim Državama, Meksiku i Kanadi.