Zlatko Dalić

Izbornika je nakon utakmice u svlačionici dočekalo iznenađenje: "Dečki su pripremili prigodne majice..."

Portal Novi list

Zlatko Dalić/Foto REUTERS

Zlatko Dalić/Foto REUTERS

Idemo dalje kao velika obitelj i kao grupa raditi dobre stvari. Najvažnije da se plasiramo na SP - rekao je Dalić



PRAG Zlatko Dalić protiv Češke je odradio svoju stotu utakmicu na klupi Vatrenih.


– Hvala na čestitkama. Osvojili smo bod, nismo pobijedili što smo htjeli, ali opet smo napravili korak prema SP-u. Nismo bili dobri u prvom poluvremenu, imali smo dosta problema. U nastavku smo bili konkretniji i bolji. Imao je Perišić dvije dobre šanse u prvom poluvremenu, ali nije bila igra na visini. Možemo bolje i kvalitetnije. I ovaj bod nam znači puno.


Imate u svojim rukama tri meč lopte, prva je u nedjelju u Varaždinu?




– Idemo do kraja maksimalno ozbiljno. Želimo što više bodova osvojiti do kraja skupine. U Pragu je bilo važno ne izgubiti, ali išli smo na tri boda. Na kraju idemo zadovoljni napraviti dalje posao u kvalifikacijama


Primali ste nakon utakmice čestitke igrača u svlačionici?


– Poslikali smo se, dečki su napravili prigodne majice. Predsjednik je održao mali govor. Idemo dalje kao velika obitelj i kao grupa raditi dobre stvari. Najvažnije da se plasiramo na SP. Onda ćemo biti sretni i zadovoljni – rekao je Dalić.