
Foto: PRESS
Videospot koji prati pjesmu, snimljen u jednostavnom i šarmantnom ruhu
povezane vijesti
Saša Lozar objavio je novu pjesmu »S nama sve počinje« koja unosi toplinu ljeta i u jesenske dane. Vedri, plesni uradak ispunjen optimizmom i lakoćom podsjeća da ljeto ne prestaje s posljednjim sunčanim danima, već nastavlja živjeti kroz glazbu, uspomene i osmijehe.
Autori glazbe i teksta su Aljoša Šerić i Saša Lozar, produkciju potpisuje Baby Dooks koji je na miksu radio s Hrvojem Prskalom koji je bio zadužen i za mastering Hrvoje Prskalo, a pjesma je objavljena u izdanju Agapa Musica.
Videospot koji prati pjesmu, snimljen u jednostavnom i šarmantnom ruhu, režirali su Marko Turkalj i Marko Kekić.
Pjesma koja poziva na ples, radost i vjeru da najljepši trenuci uvijek mogu tek započeti, dolazi u trenutku kada Lozar obilježava više od 20 godina na sceni. Tijekom tog razdoblja objavio je pet studijskih albuma i surađivao s mnogim respektabilnim autorima i producentima.