
Neymar/Foto REUTERS
Neymar se u Santos vratio početkom godine iz saudijskog Al Hilala, a prije toga je igrao za Barcelonu i PSG
povezane vijesti
RIO DE JANEIRO Brazilska nogometna zvijezda Neymar ostat će do kraja godine u Santosu gdje je i počela njegova bogata karijera, objavio je klub na svojim službenim strancama.
“Santos nije samo moja ekipa, to je i moj dom, tu su moji korijeni , moja povijest i moj život”, izjavio je za klupsku stranicu nakon produljenja ugovora 33-godišnji Neymar.
“Ovo je povijesni i značajan dan za brazilski nogomet, dar za navijače Santosa. Naš idol, naš dečko, princ koji nosi naš dres s brojem 10 ostaje. Ovo je vrlo važan trenutak u ovom procesu obnove i trebao nam je Neymar, i na terenu i izvan njega”, rekao je predsjednik kluba Marcelo Teixeira.
Neymar se u Santos vratio početkom godine iz saudijskog Al Hilala, a prije toga je igrao za Barcelonu i PSG.