
Julian Alvarez i Koke/Foto REUTERS
Koke je s Atleticom do danas osvojio osam trofeja
povezane vijesti
MADRID Nogometaš Jorge Resurreccion, poznatiji po nadimku Koke, produljio je ugovor sa španjolskim prvoligašem Atleticom još jednu sezonu do 30. lipnja 2026., objavljeno je na službenim klupskim stranicama.
Trenutni ugovor 33-godišnjeg Kokea uključuje klauzulu o jednogodišnjem produljenju na kraju svake sezone, koju su obje strane pristale aktivirati.
Španjolski veznjak debitirao je u prvoj momčadi Atletico Madrida 19. rujna 2009. i od tada je postao je igrač s najviše nastupa u povijesti kluba – 681.
Koke je s Atleticom do danas osvojio osam trofeja – dva naslova La Lige, jedan Kup kralja, dvije UEFA Europske lige, dva UEFA Superkupa i jedan Španjolski Superkup – što ga stavlja odmah iza Adelarda, koji je osvojio deset trofeja tijekom svog boravka u klubu.