
Možda ta suradnja zaživi i vrlo brzo s obzirom da bi Nediljko Labrović po svemu sudeći uskoro mogao napustiti Rujevicu
povezane vijesti
- VIDEO Branič Rijeke nakon poraza u Erevanu: “Jedini izlaz je naporan rad, napredak na svakom treningu…”
- Bivši napadač Rijeke zabio tri pogotka AEK-u, idući suparnik Bijelih u KL čak četiri pogotka Ircima
- Menalo: Jako sam razočaran, ponavljamo iste pogreške. Radeljić: Sve što je moglo poći krivo, pošlo je krivo
Ivica Ivušić vratar je ponikao u redovima Rijeke iz koje je kao još izrazito mladi čuvar mreže otišao u milanski Inter.
U srijedu se uoči treninga zadržao u dosta dugom i srdačnom razgovoru s Damirom Miškovićem, prvim čovjekom HNK Rijeka, koji je došao posebno pozdraviti riječke reprezentativce.
Znači li taj razgovor i nešto više u trenucima prijelaznog roka?
– Ja sam iz Rijeke, Mišković je prvi čovjek kluba. Zajedničke teme postoje. Volio bih se jednog dana vratiti u Rijeku – znakovito je istaknuo Ivušić na redovitoj press konferenciji hrvatske nogometne vrste.
Tko zna možda ta suradnja zaživi i vrlo brzo s obzirom da bi Nediljko Labrović po svemu sudeći uskoro mogao napustiti Rujevicu.