
Foto REUTERS
Napoli, kojeg su navijači izviždali, sada je osmi, šest bodova od petog mjesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka
povezane vijesti
NAPULJ Aktualni talijanski prvak Napoli odigrao je pred svojom publikom 2-2 s Frosinoneom u 32. kolu talijanskog prvenstva.
Napoli je dva puta vodio zahvaljujući Matteu Politanu (16) i Victoru Osimhenu (63), ali je Walid Cheddira, talijansko-marokanski napadač, kojeg je Napoli posudio Frosinoneu, dva puta bio strijelac (50, 73).
Stvari bi bile još gore za Napuljce da jedanaesterac u 30. minuti nije promašio igrač gostiju Matias Soulé.
Napoli, kojeg su navijači izviždali, sada je osmi, šest bodova od petog mjesta koje vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka, a zauzima ga Roma koja ima utakmicu manje.
Frosinone, koji je u prosincu eliminirao Napoli iz talijanskog kupa pobjedom 4-0 na stadionu Diego-Armando-Maradona, i dalje je zapeo u opasnoj zoni (18.), s istim brojem bodova kao i 17-plasirana Verona, koja drži mjesto spasa.