Premijer liga rukometaša

Zamećani pobjedom u Sesvetama krenuli u Ligu za ostanak

Filip Glavaš (Zamet)/Foto Arhiva NL

SESVETE Utakmica 2. kola Lige za ostanak rukometaša Sesvete – Zamet 28:29 (16:15 ). Dvorana u Sesvetama. Gledatelja 200.

SESVETE: Mudrinjak, Grgurić 2, Šuker, Šehić 10, Ezgeta 1, Perković, Mirosavljević 2, Jurakić 1, Mihaljević 4, Jelovčić, Panjan, Mršić 2 (2), Bahtijarević 2, Strbad 3 (2), Krešić 1.

ZAMET: F. Lučin, Dunato, Mozetić, Grgurević, T. Lučin 5, Njegovan, Jeličić 2, Sorić, Tomljanović, Babić 2, Mrakovčić, Viskić, Glavaš 10 (2), Starčević 4, Martinović 1, Načinović 5.

Isključenja: Sesvete 2, Zamet 4 minute. Sedmerci: Sesvete 5 (4), Zamet 2 (2).

Rukometaši Zameta su ostvarili značajan uspjeh u Ligi za ostanak matiravši Sesvete u gostima – 29:28. U dramatičnoj utakmici sa čak 20 izjednačenja rezultata Zamećani su u finišu definitivno skršili otpor domaćina. U prvom dijelu su konkurenti ostvarili osam izjednačenja rezultata, nakon što su se domaćini odvojili na 10:6 do odlaska na predah Patrik Martinović je poravnao na 10:10 okončavši riječku seriju 4:0, ali su domaćini nakon 30 minuta ipak imali gol prednosti. U nastavku su se gosti nametnuli u slavili.