Polovičan učinak

KRAJ DRAME: Musa okončao ludo polufinale u Stockholmu i pogodio finale EURO-a!

Foto Luka STANZL / PIXSELL

RIJEKA  Hrvatska je osigurala šestu europsku rukometnu medalju i osigurala treće finale EP-a.

Hrvatski rukometaši pobijedili su u polufinalu Europskog prvenstva rukometaša Norvežane sa 29:28 (12:10, 23.23, 28:28).

RUKOMET

HRVATSKA – NORVEŠKA 29:28

80. minuta (29:28): Kraj utakmice!

80. minuta  (29:28): Musa je pogodio za finale nekoliko sekundi prije kraja!

75. minuta (28:28): I treći produžetak završio je neriješeno.

70. minuta (26:26): Duvnjak je iskoristio sedmerac po isteku vremena za dva novi produžetak!

65. minuta (24:24): Završio je prvi produžetak – bez pobjednika. Slijedi dodatnih pet minuta.

60. minuta (23:23): Hrvatska nije iskoristila zadnji napad. Produžetak u Stockholmu.

58. minuta (23:23): Hrvatska vodi s golom razlike dvije minute prije kraja, sjajni Ašanin zaustavio je dva sedmerca Norvežanima

55. minuta (21:22): Norvežani imaju napad i gol prednosti šest minuta prije kraja.

51. minuta (21:20): Horvat je pogodio za gol prednosti na otvaranjih deset minuta

41. minuta (15:15): Istopila se hrvatska prednost. Lino Červar zvao je minutu odmora.

32. minuta (13:11): Počelo je drugo poluvrijeme s dva gola.

30. minuta (12:10): Marić je tri sekunde prije kraja s crte zabio za 12:10. Kraj prvoga poluvremena.

25. minuta (10:9): Hrvatska održava vodstvo od dva gola razlike. Duvnjak je zabio za 11:9.

20. minuta (8:6): Hrvatska i dalje održava dva gola prednosti.

12. minuta (6:4): Hrvatska vodi s dva gola razlike.

1. minuta (0:0): Počela je utakmica u Stockholmu.

VATERPOLO

HRVATSKA – ŠPANJOLSKA 8:9

32. minuta (7:9): Kraj utakmice. Španjolska je u finalu, hrvatski vaterpolisti čekaju suparnika u sudaru za broncu.

32. minuta (7:9): Vukičević je 20 sekundi uspio tek ublažiti poraz.

32. minuta (7:9): Munariz je zabio 31 sekundu prije kraja i uveo Španjolsku u finale.

28. minuta (7:8): Prebrzo smo primili novi gol.

28. minuta (7:7): Maro Joković je probio španjolskog vratara za najnovije izjednačenje.

25. minuta (6:7): Granados je otvorio golom zadnju četvrtinu.

24. minuta (6:6): Kraj treće četvrtine.

23. minuta (6:6): Bukić je s igračem više donio još jedno poravnanje.

22. minuta (5:6): Perrone je zabio za 5:6, njegov prvi pogodak.

21. minuta: (5:5): Miloš je zabio za novi poravnanje.

19. minuta (4:5): Munariz je pogodio za novo vodstvo Španjolaca.

17. minuta (4:4): Počela je treća četvrtina.

16. minuta (4:4): Kraj druge četvrtine.

16. minuta (4:4): Lončar je deset sekundi prije kraja druge četvrtine iskoristio igrača više za 4:4.

16. minuta (3:4): Delgado je s igračem više ponovo doveo Španjolce u vodstvo.

15. minuta (3:3): Bukić je iskoristio igrača više za 3:3.

14. minuta: (2:3): Munariz je zabio za prvo vodstvo Španjolaca.

12. minuta (2:2): De Toro je ekspresno poravnao na 2:2.

11. minuta (2:1): Bušlje je zabio za 2:1!

9. minuta (1:1): Granados je poravnao na 1:1 početkom druge četvrtine.

8. minuta (1:0): Kraj prve četvrtine. Hrvatska vodi golom Macana. Španjolci nisu iskoristili čak četiri igrača više.

4. minuta (1:0): Macan je doveo Hrvatsku u vodstvo.

1. minuta (0:0): Počeo je vaterpolski polufinale u Budimpešti.