Prva HNL

MODRI OSTALI STOPOSTOTNI Dani Olmo načeo, a Moro i Gojak dotukli Turopoljce u Maksimiru

Nogometaši Dinama ostvarili su i treću pobjedu u trećem nastupu u Prvoj HNL ove sezone/D. KOVAČEVIĆ

Poraz Gorice ublažio je Lovrić koji je sjajno oslobodio dvojice domaćih igrača i potom prizemnim udarcem sa 15-ak metara pogodio suprotni kut Livakovića kojemu je to prvi primljeni pogodak ove sezone.

ZAGREB  Nogometaši Dinama zadržali su stopostotni učinak u prvoj HNL i nakon 3. kola zahvaljujući 3-1 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Gorice u petak.

Dinamo je poveo sredinom prvog poluvremena sretnim pogotkom Olma čiji je udarac s više od 20 metara u 22. minuti na putu prema vratima dodirnuo obrambenog igrača Gorice, promijenio smjer i prevario Kahlinu. Na 2-0 povisio je Moro u 57. minuti jakim udarcem glavom nakon kornera kojega je izveo Olmo, dok je treći gol za Dinamo postigao Gojak u 83. minuti nakon odlične akcije Gavranovića i Majera. Poraz Gorice ublažio je Lovrić koji je sjajno oslobodio dvojice domaćih igrača i potom prizemnim udarcem sa 15-ak metara pogodio suprotni kut Livakovića kojemu je to prvi primljeni pogodak ove sezone.

Pred 3.000 gledatelja na stadionu u Maksimiru sudio je Zebec iz Cestice.

REZULTATI 3. KOLA

Petak:

Dinamo – Gorica 3-1 (Olmo 22, Moro 57, Gojak 83 / Lovrić 86)