Krenula ga karta

Doveli su Ibrahimovića i probudili Antu Rebića koji je opet zabio

Ante Rebić

Ante Rebić

BRESCIA Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić pogotkom u 71. minuti osigurao je minimalnu 1-0 (0-0) pobjedu Milanu na gostovanju kod Brescije u susretu 21. kola talijanskog prvenstva.

Rebić se najbolje snašao u gužvi pred domaćim vratima te s četiri metra poslao loptu u mrežu. Bio je to njegov treći pogodak u dresu Milana ove sezone, a sva tri je postigao u posljednja dva nastupa, prije pet je dana bio dvostruki strijelac u 3-2 domaćoj pobjedi protiv Udinesea, a i u toj je utakmici postigao pobjednički pogodak i to u sudačkoj nadoknadi.

Iako je u prošlom kolu bio dvostruki strijelac, Rebić je i protiv Brescije na početku utakmice bio na klupi te je u igru ušao u 58. minuti.

Trećom uzastopnom prvenstvenom pobjedom Milan je skočio na šesto mjesto ljestvice sa 31 bodom, jednim više od sedmog Cagliarija, a četiri manje od pete Atalante. Brescia je ostala u zoni ispadanja, 19. sa 15 bodova, koliko ima i 18. SPAL, dok 17. Lecce ima bod više, a posljednja Genoa bod manje.

Na vrhu je Juventus sa 51 bodom, drugi Inter ima 47.