PREMIERSHIP

West Ham u londonskom derbiju minimalno slavio protiv Tottenhama, Leicester bolji od Brentforda

David Moyes i Ben Johnson/Foto: REUTERS

Creswell je izveo korner, a Antonio je bio sam kao duh u petercu Tottenhama i volej udarcem pogodio mrežu Huga Llorisa za slavlje Čekićara

LONDON Golom Michaila Antonia West Ham je svladao Tottenham 1:0 u lokalnom derbiju Londona, dok je Leicester bio bolji na gostovanju kod Brentforda rezultatom 3:1.

U londonskom derbiju u prvom poluvremenu Tottenham je imao više loptu u posjedu, dok je West Ham bio opasniji.

Creswell je izveo korner, a Antonio je bio sam kao duh u petercu Tottenhama i volej udarcem pogodio mrežu Huga Llorisa.

Leicester je sjajno otvorio dvoboj protiv Brentforda. Lisice su povele u 14. minuti fantastičnim golom Tielemansa, koji je pogodio sa velike daljine.

Nisu se predavali igrači Brentforda. Jorgensen je u 60. minutu bio najviši u kaznenom prostoru i glavom je izjednačio na 1:1. Tri boda Leicesteru donio je Maddison u 73. minuti. Pogodio je na dodavanje Dake, koji je na poluvremenu zamijenio Vardyja.