SERIE A

Verona nadigrala pretposljednju Parmu, Jurić prekinuo niz od dva uzastopna poraza

Ivan Jurić/Foto REUTERS

Gosti su poveli u osmoj minuti golom Juraja Kucke, pet minuta kasnije izjednačio je Federico Dimarco, a pobjedu Veroni donio je Antonin Barak u 62. minuti.

VERONA U posljednjem susretu 22. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, pobijedila je Parmu s 2:1 prekinuvši niz od dva uzastopna poraza, dok je Parma upisala i četvrti poraz u nizu.

Gosti su poveli u osmoj minuti golom Juraja Kucke iz kaznenog udarca, no samo pet minuta kasnije izjednačio je Federico Dimarco.

Pobjedu Veroni donio je Antonin Barak u 62. minuti.

Nikola Kalinić i Ivor Pandur nisu nastupili za domaći sastav koji se nalazi na devetom mjestu Serie A sa 33 boda.

Parma je ostala na 19. mjestu sa 13 bodova, četiri manje od zone spasa.

Na vrhu ljestvice je Inter sa 50 bodova.