premiership

Tottenham preokretom protiv Leedsa upisao prvu pobjedu pod vodstvom Contea

Antonio Conte slavi s igračima/Foto: REUTERS

Pobjedu Spursima donio je Španjolac Sergio Reguilon u 69. minuti, kad je u mrežu pospremio odbijenu loptu nakon slobodnog udarca Erica Diera.

LONDON Tottenham Hotspur je pred svojim navijačima preokretom stigao do pobjede 2-1 (0-1) protiv Leeds Uniteda u posljednjoj utakmici 12. kola engleske Premier lige.

Gosti iz donjeg doma ljestvice poveli su u Londonu u 44. minuti, a strijelac je bio Daniel James. Za preokret Tottenhama u drugom poluvremenu pobrinuli su se veznjaci. Danac Pierre-Emile Hojbjerg preciznim je udarcem izjednačio u 58. minuti, a pobjedu Spursima donio je Španjolac Sergio Reguilon u 69. minuti, kad je u mrežu pospremio odbijenu loptu nakon slobodnog udarca Erica Diera.

Ovo je prva Tottenhamova pobjeda otkako je na klupu došao Talijan Antonio Conte.