Povratak u Speziju

Talijani šokirali Osječane: Nenad Bjelica se vraća na klupu talijanskog prvoligaša?

Nenad Bjelica/Foto PIXSELL

Spezia, u kojoj igra i hrvatski stoper Martin Erlić, u završnici je uspjela osigurati ostanak u Serie A, završila je na 16. mjestu.

RIJEKA Talijanski novinar Gianluca Di Marzio objavio je kako bi trener Osijeka Nenad Bjelica trebao preuzeti Speziju, po drugi put u svojoj karijeri.

Iako su Osječani ove sezone ciljali na bar jedan trofej i vrh Prve HNL, na kraju su završili iza Dinama i Hajduka, a u Kupu ispali u polufinalu od Rijeke.

“Trener Motta je uspio ostati u ligi, ali u klubu razmatraju druge opcije. U igri su Luca Gotti i Andrea Pirlo, a moguć je i iznenadni povratak Nenada Bjelica na klupu Spezije. Hrvatski trener vodio je Speziju u sezoni 2014./2015., kad je u Serie B završio na petome mjestu”, piše Di Marzio.

Bjelica je nakon Spezije otišao u poljski Lech, a dvije godine kasnije je preuzeo Dinamo s kojim je osvojio je dva naslova prvaka.