Ligue 1

Rennes Lovre Majera novom pobjedom skočio na drugo mjesto ljestvice, Kovačev Monaco remizirao

Niko Kovač/Foto REUTERS

Rennes je stigao u vodstvo u 75. minuti golom Gaetana Labordea, a samo tri minute kasnije Jeremy Doku je zabio za konačnih 2-0. Lovro Majer je za goste igrao do 68. minute.

PARIZ Nogometaši Rennesa, u čijim redovima igra hrvatski reprezentativac Lovro Majer, porazili su na gostovanju Lorient sa 2-0 skočivši na drugo mjesto ljestvice Le Championnata.

Rennes je stigao u vodstvo u 75. minuti golom Gaetana Labordea, a samo tri minute kasnije Jeremy Doku je zabio za konačnih 2-0. Lovro Majer je za goste igrao do 68. minute.

Monaco, kojeg vodi Niko Kovač, je na svom travnjaku odigrao 1-1 protiv Strasbourga, a oba gola postignuta su iz jedanaesteraca.

Domaćin je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela preko Wissama Ben Yeddera, a izjednačio je u 48. minuti Ludovic Ajorque.

Bordeaux je kod kuće izgubio od Bresta sa 1-2, dok je Reims pobijedio Clermont sa 1-0.