Prva utakmica

Potencijalni suparnici Rijeke napravili iznenađenje, irski Bohemian slavio protiv grčkog PAOK-a!

Foto Instagram, Bohemian FC

Junak irske ekipe bio je 23-godišnji napadač Alistair Coote, koji je prvi pogodak upisao u 23. minuti, dok je drugi put zatresao mrežu u 53. minuti.

DUBLIN Irski Bohemian iznenadio je grčki PAOK u Dublinu, domaći su nogometaši u prvoj utakmici trećeg pretkola Konferencijske lige pobijedili velikog favorita rezultatom 2:1. Uzvrat je na rasporedu 12. kolovoza, a bolji iz dvoboja igrat će u play-offu protiv Rijeke ili Hiberniana.

Junak irske ekipe bio je 23-godišnji napadač Alistair Coote, koji je prvi pogodak upisao u 23. minuti, dok je drugi put zatresao mrežu u 53. minuti. Ubrzo nakon toga trener PAOK-a je napravio nekoliko izmjena, a na teren je ušao i najbolji igrač Tzolis. Grčka je ekipa do kraja susreta uspjela tek smanjiti zaostatak uoči uzvrata,  Oliveira je u 78. minuti bio precizan za 1:2.