PREMIERSHIP

Podjela bodova u ludoj utakmici u Londonu: West Ham zabio tri gola Arsenalu pa dva sebi

Arsenal je sretno smanjio na 2:3 autogolovima Součeka (38'-ag) i Dawsona (61'-ag), da bi potom Francuz Lacazette pogodio u 82. minuti za remi.

LONDON Nogometaši West Hama i Arsenala odigrali su neriješeno 3:3 u utakmici 29. kola Engleske lige.

U vrlo uzbudljivoj utakmici West Ham je golovima Lingaarda (15′), Bowena (17′) i Tomaša Součeka (32′) vodio s 3:0, ali ni to nije bilo dovoljno za pobjedu.

Arsenal je sretno smanjio na 2:3 autogolovima Součeka (38′-ag) i Dawsona (61′-ag), da bi potom Francuz  Lacazette pogodio u 82. minuti za remi.

West Ham je peti na tablici sa 49 bodova, dok je Arsenal deveti sa sedam bodova manje.