Prva HNL

Osijek bez pobjede u Gradskom vrtu, VAR na samome kraju poništio pogodak momčadi Nenada Bjelice

Foto PIXSELL

Osijek je dominirao i imao više od igre, ali nije uspio probiti gostujuću obranu. U 87. minuti Mierez je zabio za 1-0, no pogodak je poništen nakon provjere VAR-om

ZAGREB Osijek i Slaven Belupo su remizirali bez golova u trećem kolu Prve HNL.

U drugom večernjem ogledu Osijek i Slaven Belupo su odigrali bez golova čime je domaćin ispustio prve bodove ove sezone nakon dvije uvodne pobjede. Osijek je dominirao i imao više od igre, ali nije uspio probiti gostujuću obranu. U 87. minuti Mierez je zabio za 1-0, no pogodak je poništen nakon provjere VAR-om.

U nedjelju je igran i susret između Hajduka i Šibenika, a Splićani su na Poljudu slavili sa 1-0 ostvarivši prvu pobjedu ove sezone, dok je Šibenik izgubio i treću utakmicu.