PRVA HNL

Osijek i Lokomotiva podijelili bodove u Kranjčevićevoj, Topčagić zabio u posljednjoj minuti

Mihret Topčagić/Foto: PIXSELL

Momčad Nenada Bjelice izgubila je zadnje dvije prvenstvene utakmice od Istre i Dinama bez zabijenoga gola, baš kao i Lokomotiva, koja je izgubila od Gorice i Dinama s po 1:0. No, ni nakon ove utakmice niti jedna momčad nije uspjela uzeti pobjedu.

ZAGREB U susretu osmog kola Prve HNL Lokomotiva i Osijek su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici odigrali 1-1.

Prvi pogodak pao je u 70. minuti, nakon ubačaja Cipetić je prebacio loptu, Nejašmić je loše reagirao, a Dabro iskoristio priliku i spretno poluškaricama zabio za vodstvo Lokosa.

Samo pet minuta kasnije zbog spoticanja Miličevića drugi žuti je dobio Fiolić i Osijek je posljednjih 15 minuta igrao s igračem manje. No, u trećoj minuti sudačke nadoknade Osijek je uspio izvući bod pogotkom Topčagića.