Premiership

Norwich City pobjegao s posljednjeg mjesta ljestvice nakon slavlja nad Evertonom, dva brzopotezna pogotka riješila susret

Norwich je brzopotezno stigao do prednosti od 2-0 s dva gola u razmaku od samo dvije minute, autogolom Keanea (16-ag) i golom Idaha (18), a Everton je do kraja dvoboja uspio tek smanjiti na 2-1 preko Richarlisona (60).

LONDON Nogometaši Norwich Cityja pobjegli su s posljednjeg mjesta ljestvice engleskog prvenstva 2-1 (2-0) domaćom pobjedom protiv Evertona u 22. kolu, a sastav iz Liverpoola je ovim novim neuspjehom u sve težoj poziciji u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa.

Norwich je sada 18. sa 13 bodova, jednim manje od 17. Watforda koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak, a jednim više od 19. Newcastle Uniteda, odnosno dva više uz četiri odigrane utakmice više od posljednjeg Burnleya. Everton je ostao na 19 bodova i sada je 15.