Tragedija

Nogometašu Manchester Cityja otac preminuo samo nekoliko minuta nakon što je on zabio prvijenac u Ligi prvaka

Možda je tako trebalo biti, uvijek je bio ponosan i sretan kad me gledao kako igram, naveo je Ake

MANCHESTER Nogometaš Manchester Cityja Nathan Ake rekao je danas da mu je otac preminuo samo nekoliko minuta nakon što je 26-godišnji nogometaš postigao svoj prvi gol u Ligi prvaka.

City je u srijedu na svom terenu pobijedio Leipzig sa 6-3, a Ake je svoj prvi pogodak postigao u najelitnijem europskom natjecanju postigao je u 16. minuti. U objavi na društvenim mrežama Ake je rekao da mu je otac Moses umro te večeri.

“Nakon teškog razdoblja, jučer sam postigao prvi gol u Ligi prvaka, a samo nekoliko minuta kasnije moj jako bolesni otac je umro mirno, u nazočnosti moje majke i brata. Možda je tako trebalo biti, uvijek je bio ponosan i sretan kad me gledao kako igram ”, naveo je Ake.

Nizozemac je karijeru započeo u Chelseaju, a u City je došao prošlog ljeta iz Bournemoutha. Za reprezentaciju Nizozemske odigrao je 22 utakmice i postigao dva gola.