Serie A

Nikola Kalinić donio Veroni pobjedu protiv Bologne, bivši reprezentativac zabio svoj četvrti ovosezonski pogodak

Kalinić, koji je u igru ušao u 74. minuti, osigurao je pobjedu momčadi koju vodi Igor Tudor golom glavom s pet metara u 85. minuti nakon ubacivanja Lasagne.

VERONA Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Kalinić bio je strijelac pobjedničkog pogotka u 2-1 (1-1) domaćoj pobjedi Verone protiv Bologne u prvom susretu 23. kola talijanskog prvenstva.

To je bio četvrti ovosezonski pogodak Kalinića za Veronu.

Inače, Bologna je povela preko Orsolinija u 14. minuti, a na 1-1 poravnao je Caprari u 39. minuti.

Boško Šutalo i Ivor Pandur pobjedu Verone odgledali su s klupe za pričuve.

Ovom pobjedom Verona je skočila na deveto mjesto sa 33 boda, šest više od 13. Bologne.

Na vrhu je Inter sa 50 bodova, dva više uz utakmicu manje od drugog Milana.