SERIE A

Napoli slavio 2:0 protiv Caglarija i ostao jedina momčad Serie A sa savršenim učinkom

Victor Osimhen i Lorenzo Insigne slave pogodak/Foto: REUTERS

U 6. kolu Napoli je na stadionu Diega Armanda Maradone pobijedio Cagliari 2-0 i time ostvario šestu pobjedu koja ga je vratila na vrh ljestvice.

NAPULJ Napoli je i dalje jedina momčad Serie A koja se može pohvaliti savršenim učinkom na startu nove sezone.

U 11. minuti goste sa Sardinije je probio Osimhen, dok je u 57. minuti Insigne realizirao jedanaesterac za mirnu i rutinsku pobjedu Napolija.

Cagliari je i dalje bez pobjede te na pretposljednjem mjestu ljestvice, a ovo 6. kolo bit će zaokruženo u ponedjeljak utakmicom Venezije i Torina.