LIGUE 1

Nakon slabijeg starta sezone Lyon upisao i drugu pobjedu, ovaj put je pao Strasbourg

Moussa Dembele

Golove za "lavove" zabili su Moussa Dembele (8), Jason Denayer (64) i Lucas Paqueta (87). U sedmoj minuti nadoknade gosti su smanjili golom Habiba Dialla iz kaznenog udarca.

PARIZ – U susretu 5. kola francuskog nogometnog prvenstva Lyon je pobijedio Strasbourg sa 3-1 ostvarivši drugu pobjedu sezone.

Golove za “lavove” zabili su Moussa Dembele (8), Jason Denayer (64) i Lucas Paqueta (87). U sedmoj minuti nadoknade gosti su smanjili golom Habiba Dialla iz kaznenog udarca.

U ranije odigranom susretu Bordeaux je kod kuće izgubio od Lensa sa 2-3 i još uvijek nema niti jednu pobjedu ove sezone.

Gosti su nakon prvog poluvremena vodili sa 2-0, Bordeaux je u nastavku uspio izjednačiti, no Lens je u šestoj minuti nadoknade stigao do pobjede.

Strijelci za Lens bili su Kakuta (39), Medina (43) i Sotoca (90+6-11m), a za domaći sastav Mangas (60) i Onana (88).

Bez pobjede je i St Etienne koji je na gostovanju kod Montpelliera izgubio sa 0-2. Pobjedu domaćinu donijeli su Mavididi (32) i Germain (62).

Na ljestvici vodi PSG sa 15 bodova ispred Angersa sa 11 i Marseillea sa 10 bodova, no OM ima i utakmicu manje.