Košarka

Naglićeva GGMT Vienna izborila Final Four austrijskog Kupa, Bečani su vodeći i u Superligi

Katarina Blažević

Hrvoje Radanović i Aramis Naglić/Foto GGMT Vienna

Naglića, kojemu je pomoćnik na klupi Vienne još jedan Riječanin Hrvoje Radanović, u polufinalu Kupa čeka Swans Gmunden. Final Four Kupa je na rasporedu već 5. i 6. veljače u Eisenstadtu

RIJEKA Riječki trener Aramis Naglić sa svojom je GGMT Viennom izborio Final Four austrijskog Kupa pobjedom 70:62 na gostovanju kod St. Poltena.

Bečani su gubili u trećoj dionici igre, ali su odmah na početku zadnje četvrtine vratili i do kraja zadržali vodstvo koje su imali i u prvih 20 minuta utakmice. Naglića, kojemu je pomoćnik na klupi Vienne još jedan Riječanin Hrvoje Radanović, u polufinalu Kupa čeka Swans Gmunden. Final Four Kupa je na rasporedu već 5. i 6. veljače u Eisenstadtu.

Vienna je u austrijskoj Superligi trenutno prvoplasirana momčad s jednakim brojem bodova kao Swans Gmunden, ali i s odigrane dvije utakmice manje.