LIGUE 1

Monaco Nike Kovača protiv Clermonta upisao i treću pobjedu u sezoni

Niko Kovač/Foto REUTERS

Domaćin je poveo već u sedmoj minuti golom Mohameda Baya, no Monaco je u nastavku susreta okrenuo rezultat s tri gola.

PARIZ U susretu osmog kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco, kojeg vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, je na gostovanju pobijedio Clermont sa 3-1 upisavši treću pobjedu sezone.

Izjednačio je Wissam Ben Yedder u 26. minuti, Kevin Volland je u 48. doveo momčad iz Kneževine u vodstvo, a pobjedu Kovačeve momčadi potvrdio je Sofiane Diop u sudačkoj nadoknadi.

U ranije odigranom susretu Bordeaux i Rennes su odigrali 1-1.

Poveo je Rennes u 56. minuti pogotkom Labordea, a domaća je momčad do izjednačenja i boda stigla u 88 minuti zahvaljujući golu Mexera.

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer nije nastupio za goste zbog ozljede.

Angers je na gostovanju kod Troyesa odigrao 1-1 zadržavši se na visokom četvrtom mjestu.

Domaćin je poveo u 22. minuti preko Baldea, a izjednačio je Mangani u 65. minuti iz jedanaesterca.