SERIE A

Milanu pobjeda protiv Bologne, Rebić “popravio” jedanaesterac Ibrahimovića

Ante Rebić zabija gol/Foto: REUTERS

Rebić je doveo Milan u vodstvo u 26. minuti najbrže reagiravši nakon što je vratar Bologne Skorupski obrtanio kazneni udarac Ibrahimoviću.

BOLOGNA Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić bio je strijelac prvog gola za Milan u 2:1 (1:0) gostujućoj pobjedi protiv Bologne u susretu 20. kola talijanskog prvenstva.

Rebić je doveo Milan u vodstvo u 26. minuti najbrže reagiravši nakon što je vratar Bologne Skorupski obrtanio kazneni udarac Ibrahimoviću. Bio je to drugi ovosezonski prvenstveni pogodak Rebića koji je igrao do 62. minute.

Na 2:0 je iz još jednog kaznenog udarca za Milan povisio Kessie u 55. minuti dok je poraz Bologne ublažio Poli u 81. minuti.

Mario Mandžukić igrao je za Milan od 73. minute.

Ovom pobjedom Milan je stigao do učinka od 46 bodova, pet više od drugog Intera koji će od 20.45 sati ugostiti Benevento. Bologna je 13. sa 20 bodova.