premiership

Manchester United i Chelsea u derbiju kola odigrali bez pobjednika, Ronaldo krenuo s klupe

Igrači Chelseaja/Foto: REUTERS

LONDON U derbiju 13. kola Engleske lige Chelsea i Manchester United su u Londonu igrali 1-1.

Gosti su poveli golom Jaydona Sancha u 50. minuti, a pogotku je prethodilavelika pogreška igrača Chelseaja Jorginha,  koji je nakon kornera svoje momčadi ostao zadnji igrač u obrani.

U 67. minuti prekršaj u kaznenom prostoru nad Thiagom Silvom napravio je igrač Uniteda Aaron Van-Bisakka, a Jorginho  je bio precizan s bijele točke.

Chelsea i dalje vodi u Premier ligi s 30 bodova, bodom više od Manchester Cityja, dok je United, kojeg je prvi put u Premier ligi predvodio privremeni trener Michael Carrick, na osmom mjestu s 18 bodova. Inače, Ronaldo nije započeo dvoboj, već je ušao u 63. minuti.