PREMIERSHIP

Manchester preokretom nad Brightonom pobjegao Leicesteru na drugom mjestu

Mason Greenwood slavi pogodak/Foto: REUTERS

osti su poveli u 13. minuti golom Dannyja Welbecka koji je šest godina bio član "Crvenih vragova", izjednačio je Marcus Rashford u 62. minuti, a pobjedu domaćinu donio je Mason Greenwood u 83. minuti.

MANCHESTER U susretu 30. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je pobijedio Brighton & Hove Albion s 2:1 preokrenuvši rezultat u posljednjih pola sata susreta.

Gosti su poveli u 13. minuti golom Dannyja Welbecka koji je šest godina bio član “Crvenih vragova” uz dvije posudbe Prestonu i Sunderlandu. Za United je upisao 142 nastupa i postigao 29 golova. Nakon Uniteda igrao je i za Arsenal, te Watford, a u Brighton je stigao u listopadu prošle godine.

Izjednačio je Marcus Rashford u 62. minuti, a pobjedu domaćinu donio je Mason Greenwood u 83. minuti.