PREMIERSHIP

Manchester City pobijedio Crystal Palace, došao na korak do osiguranja naslova prvaka Engleske

Ferran Torres/Foto: REUTERS

City je pitanje pobjednika na Selhurst Parku riješio u razmaku od manje od dvije minute početkom drugog poluvremena.

LONDONNogometaši Manchester City stigli su na korak do osiguranja naslova prvaka Engleske gostujućom pobjedom 2:0 (0:0) protiv Crystal Palacea u susretu 34. kola.

City je pitanje pobjednika na Selhurst Parku riješio u razmaku od manje od dvije minute početkom drugog poluvremena. Prvo je Aguero sjajno primio loptu u kaznenom prostoru domaćih te snažnim udarcem pogodio sam gornji desni kut nemoćnog Guaite za 1:0 u 57. minuti, da bi minutu i pol kasnije Fwerran Torres preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora povisio na 2:0.

City sada ima 80 bodova, 13 više od drugog gradskog rivala Manchester Uniteda te bi i teoretski mogao osigurati sedmi naslov prvaka u klupskoj povijesti već u nedjelju ukoliko United izgubi na svom Old Traffordu od Liverpoola.